مقالات تخصصی دندانپزشکی

ارتباط با بیماران در زمان پاندمی کرونا

ارتباط با بیماران در زمان پاندمی کرونا

وقتی درباره سال 2020 فکر می‌کردیم، هیچ وقت چنین انتظاری نداشتیم. امسال باید با مسائل غیرقابل‌تصوری دست‌وپنجه نرم‌ کنید مثل تعطیلی موقت مطب‌ها، بیکاری کارکنان، کاهش درآمدها در دوران تعطیلی و متقاعد کردن بیماران درباره امنیت درمان. ( مولف: آندریس گالیمور )

نگرانی‌های قدیمی درباره افزایش رقابت، برنامه‌های باز و کاهش سود به دلیل کاهش پرداختی‌های بیمه هم ادامه دارد. تمام‌ این موضوعات باعث بروز طوفان در کار دندان‌پزشکی شده.  خبر خوب این که می‌توانید این شرایط را کنترل کنید و با ارتباط قوی با بیماران، رتبه خود را ارتقاء دهید.

ارتباط با بیمار بیشتر از هر وقت دیگر مهم است

همه در کنترل ویروس کرونا نقش خود را ایفاء می‌کنند و می‌دانند که «کاهش تماس» برای تیم پزشکی و بیماران امن‌تر است. با این وجود، وقتی نقاط لمس را کاهش دهید، نباید ارتباط‌های شخصی را کاهش دهید.

ارتباط همیشه مهم است و در بحران فعلی به عامل مهمی برای اطلاع‌رسانی و ارتباط با بیماران فعلی و احتمالی تبدیل شده سات. ارتباط قوی برای حفظ بیماران وفادار و جذب بیماران جدید ضروری است.

برای کاهش بار ارتباط با بیماری، مدیریت شهرت و ابزارهای بازاریابی، می‌توانید از فناوری‌ مدرن و بهترین فعالیت‌ها استفاده کنید. استفاده از فناوری صحیح برای رشد سریع توانایی‌های شما ضروری است.

برخی از تاکتیک‌های اجراء سریع مشارکت مجدد بیماران برای پر کردن برنامه، ارتقاء شهرت آنلاین و افزایش درآمد را بررسی می‌کنیم.

راه‌های جدید ارتباط را بررسی کنید

اول، برای تفکر وقت‌ بگذارید. ببنید قبل از شیوع بیماری چه اقداماتی مناسب بوده و تداوم آنها ممکن است یا نه. ببنید چه تغییرات ضروری است. از بررسی مجدد فرآیندها و ابزارهای قبلی که نادیده گرفتن شدنذ نترسید و سعی کنید راه‌‌حل‌‌های حذف شده را بررسی کنید.

دستورالعمل‌ها و سیاست‌های کووید 19 هر هفته تغییر می‌کنند. از ابزارها و استراتژی‌های ارتباط با بیماران برای به‌اشتراک‌گذاری ساده اخبار استفاده کنید تا با بیماران در ارتباط باشید و در همین حین تماس‌ها و ارتباط‌های فیزیکی را کاهش دهید.

  • اخبار الکترونیکی را دائما برای بیماران ارسال کنید تا آنها از سیاست‌ها و پروتکل‌های ایمنی آگاه شوند و ارتباط با مطب ساده‌ شود و در همین حین امنیت ارتقاء پیدا کند.
  • از تماس تلفنی یا پیام‌های متنی دو طرفه از دستورالعمل‌های انجمن دندان‌پزشکی آمریکا  و  CDC استفاده کنید و از بیماران بخواهید تا موقع درمان در ماشین بمانند. ارسال پیام متنی، یک راه ساده و سریع برای اطلاع‌رسانی به بیماران است و آنها از نوبت‌دهی مراجعه به مطب آگاه می‌شوند و به ارتباط بهتر مطب با بیماران کمک می‌کند.
  • پارک ماشین در پارکینگ و اسکورت ماشین هم یک روش برای خوش آمدگویی بیماران هنگام ورود به مطب است و در صورت امکان می‌تواند از غربالگری حرارتی استفاده کنید.
  • بدون ارتباط غیرضروری، تماس را قطع نکنید. نرم‌افزار ارتباط با بیمار به شما اجازه می‌دهد تا یادآوری‌های خودکار درباره یک مشتری را ارسال کنید تا بیماران از یادآوری‌های ایمیلی، تلفنی و متنی حس مزاحمت نداشته باشند.

به اشتراک‌گذاری سریع اطلاعات در وب‌سایت

بیماران نگران کووید 19 هستند و برای کاهش ترس به دنبال اطلاعات می‌گردند. آنها می‌خواهند بدانند مطب چه زمانی باز می‌‌شود، محدودیت‌های انجمن دندان‌پزشکی آمریکا چیست، آیا کسی می‌تواند آنها را همراهی کند و استفاده از ماسک ضروری است؟

وب‌سایت شما، سریع‌ترین روش برای پخش اطلاعات به مخاطبین بزرگ بیماران فعلی و آتی است و یکی از بهترین ابزارها برای پاسخ به سؤال‌ و همچنین تأکید بر اهمیت سلامت و امینت بیماران است.

بازیابی بعد از دوران کووید 19، نیز یک فرصت برای ارزیابی برند و پیام‌های اصلی در وب‌سایت مطب است. چند دقیقه برای ارزیابی دقیق وب‌سایت وقت صرف کنید. آیا وب‌سایت جذاب و به‌روز است؟ آیا اطلاعاتی مثل آخرین اخبار درباره سیاست‌های اداره کووید 19 به روز است؟ آیا از چند صفحه و لینک‌های پشتیبان برای افزایش رنکینگ در گوگل استفاده می‌کنید؟ ( سفارش طراحی سایت و افزایش رنک و بازدید)

در سال 2020 متوجه شدیم که الان وقت استفاده از ایده‌های نو است. فناوری‌ خیلی سریع تغییر می‌کند. اگر جدیدا وب‌سایت را به ‌روز نکرده‌اید، بهتر است به فکر به‌روز‌رسانی باشید.

درخشش کسب‌وکار در اینترنت

وقتی بر روی ایجاد بهترین تجربه برای بیمار تمرکز کنید،  بهتر است این تجربیات مثبت را ثبت کنید تا شهرت اینترنتی خود را افزایش دهید. شما نه تنها باید مشتریان فعلی را راضی نگه دارید، بلکه باید به جذب بیماران جدید ادامه بدهید.

مدیریت شهرت ممکن است کار پیچیده و زمان‌بری باشد، اما می‌توانید از تجربیات یک کارشناس یا ابزارهای ارتباط با بیمار استفاده کنید که به طور جدی فعالیت‌ها را ساده و خودکار می‌کند و همه امور مقروم‌به‌صرفه خواهد بود. برخی خدمات به شما اجازه می‌دهند تا ارسال سریع نظرسنجی به بیماران را به شکل خودکار انجام بدهید تا کسب‌وکار خود را رتبه‌بندی کنید و نقدهای بیماران را با کمپین‌های بازاریابی هدف‌مند جمع‌آوری کنید و بدین ترتیب نظر‌های ورودی را بر روی پلتفرم‌های خاص مانند گوگل هدایت کنید.

وقتی نظرسنجی از بیماران را انجام می‌دهید، درباره بهترین کسب‌وکارها تحقیق کنید تا بتوانید پرسش‌نامه‌های ساده و کوتاه طراحی کنید تا مطمئن شوید بیماران آنها را پر می‌کنند (پرسش‌نامه‌ای که واکنش‌های مثبت را ثبت کند و از نقدهای منفی جلوگیری کند، تا بتوانید شهرت اینترنتی خود را افزایش دهید تا جذب بیماران جدید ادامه پیدا کند. ( طراحی سایت دندانپزشکی و افزایش رنک و بازدید)

تسهیل ارتباط با بیمار

خلاصه بگویم: ارتباط به خصوص در دوران فعلی ضروری است، اما نباید پیچیده باشد. از فناوری مدرن برای کاهش بار استفاده کنید تا بتوانید بر دندان‌پزشکی حتی هنگام ارتباط مؤثر با بیمار تمرکز داشته باشید، از نقدهای مثبت استفاده کنید، برنامه خود را پر نگه دارید و ارتباط‌های شخصی بسازید تا بیماران وفادار و راضی باشند.

می‌توانید تمام این کارها را انجام بدهید و همچنان نه فقط برای الان بلکه برای سال‌های آینده، ارتباط‌های شخصی قوی با بیماران بسازید.

خانم گالیمو بیشتر از 19 سال در زمینه دندان‌پزشکی تجربه دارد. آندریس با استفاده از دانش نرم‌افزار گسترده و مهارت مدیریت زمان واقعی می‌تواند به افزایش راندمان و سود‌آوری برسد. او از خدمات الکترونیک و نرم‌افزار مدیریت سب‌وکار هنری شِن استفاده می‌کند.

چنانچه در امریکا هستید ، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایای ارتباط با بیمار و راه‌حل‌ها، به وب‌سایت Demandforce‌ مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حضور آنلاین به وب‌سایت Offcite مراجعه کنید. آیا  کاربر Dentrix هستید؟ بررسی کنید چه طور می‌توایند Dentrix Patient Engage و  وب‌سایت Dentrix را با نرم‌افزار مدیریت فعالیت Dentrix  ترکیب کنید.

چنانچه در ایران هستید نیز از طریق راه کارهای مشابه میتوانید اقدام نمایید.

ایده‌های کلیدی: ارتباط با بیمار، رعایت پروتکل‌ها و کووید 19

حمایت از بیمارانی که با زبان مادری ما صحبت نمیکنند.

از خدمات ترجمه برای حمایت از فاصله‌گذاری اجتماعی استفاده کنید

واکش ملت‌ها به کووید 19 سریعا در حال تغییر است، اما به نظر می‌رسد مردم تا آینده نزدیک همچنان فاصله اجتماعی را رعایت کنند. برای کمک به فاصله‌گذاری اجتماعی در مطب‌های دندان‌پزشکی، پزشک‌ها باید درباره ارائه خدمات غیرحضوری فکر کنند.

خدمات ترجمه برای حمایت از فاصله‌گذاری اجتماعی

تضمین  ارتباط دقیق و کامل با بیمار در این دوران بی‌سابقه، ضروری است. اداره حقوق مدنی اخیرا یک گزارش تهیه و تأیید کرده است که است که قوانینی مانند قانون انتخاب 1557 (امریکا) مراقبت‌های مقروم‌به‌صرفه در کل این بازه زمانی اجراء خواهد شد. این انتخاب قانون ایجاب می‌کند که ارائه‌ دهنده‌های خدمات پزشکی، دسترسی معنادار به خدمات زبانی برای بیماران غیرانگلیسی زبان ارائه کنند.

چنانچه شما در امریکا هستید ! Crycom نام خدمات ترجمه تلفنی و تصویری است که خدمات انجمن دندان‌پزشکی آمریکا تأیید شده و می‌تواند به مشاوره‌های تلفنی و تصویری ارتباط از راه دور کمک کند و بیماران می‌توانند سؤال‌های خود درباره عمل جراحی و نگرانی‌های بعد از درمان را مطرح کنند. راه‌حل ترجمه Crycam  به خوبی با Zoom، Webex، Mettings، Cisco Jabber و  Skype کار کند.

مترجم‌های CryCom تأیید شده هستند و آموزش‌هایی را برای مدیریت انواع سناریوهای پزشکی و آموزش‌های خاص درباره لغت‌شناسی این رشته دریافت کرده‌اند.

همچنین چنانچه در مناطق بومی ایران تشریف دارید و یا به هر حال نیاز به اینگونه خدمات دارید احتمالا با جستجو در اینترنت و یا کمک گرفتن از افراد محلی میتوانید این خدمات را ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید