اخبار دندانپزشکی و پزشکی

فاراطب پیشرو در نمایشگاه اکسیدا 2023، شما هم دعوتید

نمایشگاه اکسیدا از جمله نمایشگاه های مرتبط با گروه علوم پزشکی است که به عنوان بزرگترین کنگره دندانپزشکی هر ساله در ایران برگزار می شود. در این نمایشگاه، شرکت کنندگان از کشورهای مختلفی شرکت می کنند. قشر دندانپزشکان که از ارگان های غیر دولتی گروه پزشکی محسوب می شوند، به عنوان شرکت کنندگان اصلی در این مجمع حضور خواهند داشت. این کنگره ۶۰ سال و اندی است که همه ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران و در یکی دو سال اخیر در محل نمایشگاه های ایران مال در تهران برگزار می شود. ثبت نام اکسیدا لازمه ورود به این نمایشگاه است.

شرکت فاراطب پیشرو در نمایشگاه اکسیدا 2023

شرکت فاراطب پیشرو نیز مانند سنوات گذشته و برای به نمایش گذاشتن جدیدترین محصولات و خدمات خود و همچنین توسعه ارتباطات اقدام به شرکت در این نمایشگاه کرده است.

میزبان شما مخاطبین عزیز، مشتریان و همکاران گرامی هستیم در طبقه E0 ، غرفه 8 و 9

از تاریخ 23 تا 26 ام خرداد در مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال – ورودی دوم

موقعیت ما در نمایشگاه اکسیدا 2023

زمان برگزاری کنگره اکسیدا ۲۰۲۳

زمان برگزاری کنگره اکسیدا 2023 یا به عبارت دیگر شصت و دومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران در خرداد ماه 1402 از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ ام در تهران برگزار می شود. آدرس برگزاری نمایشگاه تهران، مرکز نمایشگاه های بین المللی ایران مال- ورودی دوم است.

زمان برگزاری سه شنبه ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ تا جمعه ۱۴۰۲/۳/۲۶، سه شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ و جمعه از ساعت ۸ الی ۱۶ خواهد بود.

اکسیدا EXCIDA چیست؟

کلمه اکسیدا مخفف عبارت Exhibition and Congress of Iranian Dental Association است که با نام برند نمایشگاه سالیانه و کنگره علمی انجمن دندانپزشکی شناخته شده است. این کنگره پس از برپا شدن پنجاه و پنجمین نمایشگاه سالانه از سال ۹۵ بوسیله گروه دندانپزشکان کشور، به عنوان اکسیدا معروف شد.

شاید با خود بگویید چرا اکسیدا؟ این سوال را دکتر علی تاجرنیا رئیس کنگره اکسیدا ۵۶ پاسخ داده است: در بهار هر سال کنگره دندانپزشکی ایران برپا می شود که هر ساله حدودا ۸ هزار نفر در آن حضور می یابند، ولی تا کنون معرفی بجایی از این نمایشگاه در کل منطقه نشده است. لذا در کنگره ۵۶ دو عنوان مورد توجه قرار گرفت. اول اینکه در آن واحد این نمایشگاه را با وسیع ترین نهاد بین المللی این بخش یعنی FDI همراه گردید و دوم اینکه برای آن برندسازی انجام شد.

در این روز برنامه ای که گروه دندانپزشکی کشورمان برپا کردند، این بود که از لوگو و پوستر نمایشگاه رونمایی شد تا به معرفی و تقویت هر چه بیشتر نمایشگاه کنگره کمک شود. این برنامه با شرکت دندانپزشکان، متخصصین و بزرگان حوزه دندانپزشکی برپا شد. در سطح دنیا رسم است که با یک نام اختصاری این نمایشگاه را می شناسانند و این سبب معروف شدن آن شده است. دقت کنید که ثبت نام اکسید برای ورود به نمایشگاه لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید