اخبار دندانپزشکی و پزشکی

نتایج کتبی آزمون دانشنامه دندانپزشکی اعلام شد/ آغاز مرحله شفاهی

نتایج کتبی آزمون دانشنامه دندانپزشکی اعلام شد/ آغاز مرحله شفاهی

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کتبی ۱۰ رشته تخصصی دندانپزشکی در سی و ششمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی روز دوشنبه ۲۱ مهر در دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.

۴۷۹ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند که تعداد ۲۶۱ نفر در دانشگاه علوم پزشکی تهران و ۲۱۸ نفر در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی آزمون خود را برگزار کردند.

نتایج مرحله کتبی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و واجدین شرایط می توانند از امروز سه شنبه ۲۲ مهر در دانشگاه محل برگزاری آزمون کتبی برای برگزاری مرحله شفاهی حضور پیدا کنند.

پس از پایان فرایند آزمون شفاهی، گروه های آموزشی و دبیران بورد هیچگونه مسئولیتی در قبال مفقود شدن مستندات داوطلبان نخواهند داشت.

استفاده از ماسک برای ورود داوطلبان به حوزه آزمون الزامی است و این مورد توسط مجریان برگزاری آزمون به شدت کنترل می شود. داوطلبان به هیچ وجه مجاز به همراه داشتن کیف، تلفن همراه و غیره نیستند و براساس پروتکل های بهداشتی، استقرار باجه های امانتداری در حوزه ها ممنوع است.

دستیاران لازم است به جای تحویل فیزیکی مستندات پژوهشی CD آن را تحویل دهند. به این منظور کلیه مستندات پژوهشی خود را در یک فولدر با نام «مستندات پژوهشی- نام دستیار» آماده کرده و این فولدر را بر روی یک CD ذخیره و در زمان و محل قید شده در «دستورالعمل آزمون شفاهی بورد» تحویل دهند. بر روی CD نام و رشته نوشته شود.

دستیاران رشته هایی که مقرر است «CD پاورپوینت کیس» تحویل دهند، باید فولدر مستندات پژوهشی را نیز بر روی همان CD ذخیره و تحویل دهند.

دستیاران باید مستندات پژوهشی خود را (کتاب، مقالات ، ثبت اختراع و..). به صورت فایل PDF ارائه کنند. نامه اخذ پذیرش مقالات که به امضای سرپرست تخصصی رسیده به صورت اسکن شده باید در مدارک تحویلی موجود باشد.

دستیاران موظفند اکانت Google scholar داشته باشند به نحوی که لینک همه مقالات دستیار در آن قابل دسترسی باشد. دستیاران لازم است نسخه فیزیکی مستندات پژوهشی را نیز در یک پوشه پلاستیکی دکمه دار دارای برچسب مشخصات شناسایی داوطلب صرفا به همراه داشته باشند.

[ad_2]
منبع

دیدگاهتان را بنویسید