اخبار دندانپزشکی و پزشکی

ارائه تسهیلات خدمات دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری

ارائه تسهیلات خدمات دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود مرتضایی فرد گفت: باهدف خدمت‌رسانی بیشتر در زمینه مراقبت‌های بهداشتی دهان و دندان بازنشستگان این صندوق و در قالب «بسته دهم طرح یاری»، مرحله دوم ارائه تسهیلات تخفیفی و تقسیطی خدمات دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل تا سقف ۳ میلیون تومان در تمامی مراکز استان‌های کشور آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح با مشارکت یک شرکت بیمه‌ای از بانک‌های کشور اجرا می‌شود، تصریح کرد: طرح دندانپزشکی شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان است که تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ باشند. البته شامل وظیفه بگیران تک ورثه همسر تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان نیز می‌شود.

مرتضایی فرد، بسته دهم طرح یاری را شامل دو مرحله عنوان کرد و گفت: مرحله نخست این طرح در اسفند ۹۹ در ۱۰ استان خراسان شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین، لرستان، یزد و مرکزی به اجرا درآمد و مرحله دوم آن نیز از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ در تمامی مراکز استان‌های کشور اجرایی شده است.

به گفته وی، اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل کلیه خدمات دندانپزشکی می‌شود، تا سقف ۳ میلیون تومان برای هر دفتر کل و افراد تبعی آن بوده که طی ۱۱ قسط از حقوق فرد کسر می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه «مشمولین این طرح می‌توانند با مراجعه به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد از خدمات دندانپزشکی با تخفیف مناسب و به صورت اعتباری استفاده کنند، گفت: با توجه به نوع خدمت و شرکت طرف قرارداد، متقاضیان استفاده از این تسهیلات صرفاً به مراکز طرف قرارداد طرح مراجعه کنند.

[ad_2]
منبع

دیدگاهتان را بنویسید