اخبار دندانپزشکی و پزشکی

پانزدهمین آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرداد برگزار می شود

پانزدهمین آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرداد برگزار می شود

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پانزدهمین آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۲۳ تیرماه آغاز می شود و این فرصت تا سه شنبه ۲۹ تیرماه ادامه دارد.

داوطلبان پیش از نام نویسی اینترنتی برای شرکت در آزمون، باید نسبت به تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام کنند و فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند.

افراد واجد شرایط باید با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir و پیوند دندانپزشکی، آزمون ملی، ارسال مدارک و ثبت نام و همچنین پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام به مبلغ ۳ میلیون ریال (۳۰۰ هزار تومان) نسبت به ارسال مدارک، تکمیل فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

مدارک مورد نیازجهت ثبت نام اینترنتی شامل یک قطعه عکس اسکن شده، تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه، تصویر اسکن شده کارت ملی است.

پانزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و کارت ورود به جلسه از سه شنبه ۱۹ مرداد از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

فهرست منابع بخش اختصاصی آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال ۱۴۰۰ در سایت سنجش www.sanjeshp.ir در پیوند منابع آزمونها، منابع آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور رشته دندانپزشکی در سال ۱۴۰۰ قابل دسترسی است.

فهرست منابع بخش علوم پایه آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال ۱۴۰۰ در سایت سنجش www.sanjeshp.ir در پیوند منابع آزمونها، منابع آزمون جامع علوم
پایه پزشکی و دندانپزشکی قابل دسترسی است.

در پانزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ۸:۳۰ صبح روز پنجشنبه ۲۱ مرداد و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت ۱۳:۳۰ بعد از ظهر روز پنجشنبه ۲۱ مرداد برگزار می شود.

داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه شرکت کرده و قبول شده اند، می توانند از نمره قبولی قبلی خود استفاده کرده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

آزمون در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران و به روش الکترونیک برگزار خواهد شد که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود.

پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون معرفی خواهند شد.

[ad_2]
منبع

دیدگاهتان را بنویسید