اخبار دندانپزشکی و پزشکی

دندانپزشک قلابی در اراک دستگیر شد

دندانپزشک قلابی در اراک دستگیر شد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود خلجی گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان در تحقیقاتی از جعل عنوان پزشک دندانپزشک و راه اندازی غیرقانونی مطب دندانپزشکی از سوی فردی در یکی از محله‌های شهرستان اراک مطلع شدند.

وی افزود: در تکمیل تحقیقات پلیس، مطب این فرد که با طبابت غیرقانونی و بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلامت و جان افراد جامعه و شهروندان را در معرض خطر قرار داده بود، شناسایی شد و بلافاصله در هماهنگی با مرجع قضائی، تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی و نماینده دانشگاه علوم پزشکی به آدرس مورد نظر اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: در زمان حضور تیم اعزامی در محل، مشاهده شد که مطب دندانپزشکی به صورت غیرقانونی در حال فعالیت بوده و متصدی مطب نیز با پوشش فرم پزشکی در حال فعالیت است و هیچ گونه مدرک پزشک معتبری برای ارائه ندارد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: از این محل تعدادی وسایل تخصصی دندانپزشکی کشف و محل فعالیت بدون مجوز این فرد با دستور مقام قضائی پلمب و متصدی آن نیز برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست، برای درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک یا برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

[ad_2]
منبع

دیدگاهتان را بنویسید