اخبار دندانپزشکی و پزشکی

دندانپزشکان بخش ارزشمند جامعه پزشکی هستند

دندانپزشکان بخش ارزشمند جامعه پزشکی هستند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا رئیسی، در این پیام آورده است: دندانپزشکان بخش ارزشمند و تلاشگر جامعه پزشکی هستند که نقش مؤثر آنها در بهداشت و سلامت جامعه انکارناپذیر است.

تلاش‌های مجدانه این همکاران در اقصی نقاط کشور از بیمارستان‌ها، مطب‌ها و مراکز بهداشتی شهرها تا دوردست‌ترین مراکز جامع خدمات سلامت شهرهای مرزی کشور موید گستردگی فعالیت‌های این قشر متعهد و متخصص است.

اقدامات فراگیر سال‌های اخیر در پیشگیری و کاهش قابل ملاحظه پوسیدگی دندانی در دانش آموزان و کودکان و همچنین افزایش چشمگیر خدمات سلامت دهان و دندان در گستره کشور عزیزمان بخشی از فعالیت‌های حوزه بهداشت بوده که همه آنها با تلاش و پشتکار دندانپزشکان و کارشناسان این حوزه به دست آمده است.

این قشر خدمتگزار در دوران همه گیری کرونا نیز با تمام توان در صحنه خدمت به ملت حاضر بودند و با وجود خطر بالای ابتلاء به این بیماری خدمات ارزشمند خود را در تمامی سطوح و مراکز ارائه دادند.

حال در بیست و سوم فروردین و روز دندانپزشک با تبریک به تمامی دندانپزشکان کشور، امید آن را داریم که در سال جاری با غلبه بر این همه گیری فصل جدیدی از برنامه‌های حوزه بهداشت در راه پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان و توسعه سلامت کشور را به انجام رسانیم.

[ad_2]
منبع

دیدگاهتان را بنویسید