اخبار دندانپزشکی و پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی فلوشیپ دندانپزشکی می پذیرد

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی فلوشیپ دندانپزشکی می پذیرد
[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی بر اساس ضوابط و دستورالعمل های وزارت بهداشت، به منظور پذیرش دستیار در مقطع فلوشیپ رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت های پیشرفته وپروستوایمپلت و جراحی بازسازی فک و صورت، آزمون برگزار می کند.

مهلت ثبت نام این آزمون که ۲۰ آبان ماه ۹۹ برگزار می شود، تا ۱۴ آبان ماه تمدید شده است و ثبت نام به صورت حضوری در تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام می شود.

تاریخ ثبت نام پذیرفته شدگان و شروع دوره آموزشی متعاقبا اعلام می شود.

ظرفیت دوره در رشته دندانپزشکی بیمارستانی سه نفر، ارتوسرجری دو نفر، پریوایمپلنت یک نفر، جراحی ایمپلنت های پیشرفته یک نفرو پروستوایمپلنت یک نفر و  جراحی بازسازی فک و صورت یک نفر است.

حداقل طول این دوره حداقل ۱۲ ماه و حداکثر آن ۱۸ ماه و اولویت پس از قبولی، در شرایط یکسان، با اعضای هیات علمی دانشکده های دندانپزشکی کشور است.

شروع دوره منوط به پرداخت شهریه است و آزمون به زبان فارسی و انگلیسی و با نرم افزاز Power Point برگزار می شود.

رشته های تخصصی پیش نیاز شرکت در آزمون فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی، رشته دندانپزشکی کودکان ارتوسرجری، ارتودانتیکس – پریوایمپلنت، پریودانتیکس- جراحی ایمپلنت های پیشرفته ، جراحی دهان و فک و صورت – پروستوایمپلنت، پروتزهای دندانی و جراحی بازسازی فک و صورت ، جراحی دهان و فک و صورت است.

مدارک مورد نیاز شامل فتوکپی حکم استادیاری (رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی، پیمانی و یا قراردادی) جهت اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، اصل و فتوکپی دانشنامه تخصصی و یا گواهی قبولی در آزمون دانشنامه، فتوکپی گواهی اتمام کلیه تعهدات قانونی دوره تخصصی، دوسری فتوکپی شناسنامه از تمام صفحات، ۶ قطعه عکس ۴×۳، دوسری فتوکپی کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان است.

داوطلبان باید پیش از شروع امتحان، رزومه خود را به آموزش دانشکده دندانپزشکی تحویل دهند و مبلغ ۶۰۰ هزار ریال به شماره حساب اعلام شده واریز کنند.

[ad_2]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید