اخبار دندانپزشکی و پزشکی

خدمات دندانپزشکی به ۵۰۰ زندانی اصفهانی ارائه شد

خدمات دندانپزشکی به ۵۰۰ زندانی اصفهانی ارائه شد

[ad_1]

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان اصفهان، محمود ضیایی فرد اظهار داشت: در راستای دعوت رئیس سازمان زندان‌های کشور از گروه‌های جهادی جهت حضور در زندان‌ها، گروه‌های مختلفی از جمله روحانیون جهت تبلیغ و همچنین امروز گروه جهادی منتظران ظهور از استان تهران در اصفهان حضور یافتند و به انجام خدمات دندانپزشکی رایگان و بر اساس پروتکل‌های بهداشتی پرداختند.

وی تصریح کرد: این گروه با حضور سه روزه خود در این استان در زندان‌های مرکزی، زنان و کانون اصلاح و تربیت حضور یافته و در راستای معاینه، کشیدن دندان، عصب کشی، ترمیم دندان فعالیت و مددجویانی که در این زمینه با مشکل روبرو بودند با تلاش این گروه به شکل رایگان خدمات مربوطه را دریافت کردند.

ضیایی فرد در ادامه اظهار کرد: جهت توسعه فعالیت‌های مذهبی، قرآنی فرهنگی، هنری، و دیگر خدماتی همچون بهداشتی و درمانی، دندانپزشکی، چشم پزشکی نیازمند حضور خیرین و گروه‌های جهادی هستیم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد سیل این حضور باشیم.

همچنین جلال عادلی مسئول گروه جهادی منتظران ظهور نیز در این راستا گفت: این گروه در طی بیست سال عمر خود خدمات دندانپزشکی در مناطق محروم کشور داشته که در سال جاری پس از اعلام ریاست قوه قضائیه مبنی بر حضور گروه‌های مردمی و جهادی در زندان‌ها و دعوت ریاست سازمان زندان‌های کشور در این خصوص طی د و ماه گذشته در زندان‌های استان تهران خدمات ارائه کرده و در اولین سفر استانی نیز اصفهان انتخاب شد.

وی گفت: این گروه با حضور ۲۵، نفر از پزشکان و متخصصان دندانپزشکی از استان‌های تهران، همدان، لرستان، اصفهان به مدت سه روز در استان اصفهان خدمات دندانپزشکی ارائه می‌کنند.

عادلی با اشاره به اینکه تمام وسایل مورد نیاز از تهران حمل شده، اضافه کرد: در مدت حضور در استان اصفهان زندانیانی که نیاز به انواع خدمات دندانپزشکی دارند، مورد معاینه قرار گرفته و مشکل وی حل که خوشبختانه حدود پانصد خدمات به مددجویان ارائه که از نظر ریالی بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان خدمات رایگان دریافت کرده‌اند.

[ad_2]
منبع

دیدگاهتان را بنویسید