نمایش 1–16 از 68 نتیجه

نمایش 16 20 24

دیش درب دار (عمیق)

3,180,000 تومان4,750,000 تومان 10% مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد

معرفی و بررسی انواع ظروف استیل و کاربرد هر یک در دندانپزشکی

ظروف استیل از جمله ابزارهای موردنیاز و کاربردی دندانپزشکی هستند. هر یک از این ظروف کارایی منحصر‌به‌فردی داشته و منجر به افزایش سطح کیفیت بهداشت در مطب دندانپزشکی می‌شود. از انواع ظروف استیل می‌توان به دیش درب‌دار، بیکس گاز، جاپنبه، سینی، جا فایل و فرز، چیتل، گالی پات، کیدنی، گریه فیلم و چراغ الکلی اشاره کرد. کاربرد ظروف استیل در مطب دندانپزشکی به نگهداری از ابزارآلات دندانپزشکی منتهی نشده، بلکه در ضدعفونی‌کردن این ابزارآلات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

معرفی دیش درب‌دار و کاربرد آن در دندانپزشکی

دیش درب‌دار از جنس استیل ضدزنگ بوده و در برابر ضربه نیز بسیار مقاوم است. از این ظرف به منظور نگهداری و استریل کردن مواد و ابزار مختلف دندانپزشکی استفاده می‌شود. این ظرف از مواد و ابزارآلات محتوی خود در برابر نفوذ میکروب و آلودگی محافظت می‌کند. از این ظروف استیل دندانپزشکی برای ضدعفونی‌کردن تیغ‌های جراحی استفاده می‌شود. این ظرف در سایز و ابعاد مختلفی به بازار عرضه می‌شود. هر یک از این مدل‌ها قابلیت اتوکلاو در دمای بالا را دارند.دیش درب‌دار در انواع مختلف زیر عرضه می‌شود:

  • دیش درب‌دار عمیق (15سانت)
  • دیش درب‌دار با 2 سایز 13*22 و 20*32

بیکس گاز و کاربرد آن در دندانپزشکی

استریل کردن ابزارآلات دندانپزشکی برای زدودن میکروب‌ها و آلودگی‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای نمونه ابزارهایی چون تیغه، قیچی و سوزن دندانپزشکی در گرمای خشک استریل می‌شوند. ظرفی که برای قرارگرفتن چنین ابزارآلاتی استفاده می‌شود بایستی از جنس استیل و ضدزنگ باشد. به همین جهت بهترین گزینه برای استریل خشک بیکس گاز استیل است. این بیکس گاز در 5 سایز به منظور پوشش ابزارآلات مختلف دندانپزشکی تولید می‌شود.

جاپنبه

از این ظرف آلومینیومی فنردار به منظور نگهداری بهداشتی پنبه‌های مخصوص جراحی و دندانپزشکی استفاده می‌شود. این ظرف در انواع مختلف زیر عرضه می‌شود:

  • جاپنبه درب‌دار در 2 سایز 10*10 و 7*7
  • جای رویل پنبه فنری و کشویی
  • جاپنبه درب‌دار 1 لیتری و 2 لیتری

سینی دندانپرشکی

سینی دندانپزشکی از جمله انواع ظروف استیل پرکاربرد در فرایند استریلیزاسیون است. این ابزار قابلیت اتوکلاو در دماهای بالا را داشته و امکان نگهداری از لوازم و ابزار جراحی را به صورت بهداشتی فراهم می‌کند. این محصول در ابعاد مختلف کوچک، متوسط و بزرگ تولید می‌شود.

جافایل و فرز

جافایل بهترین محفظه برای نگهداری از انواع فایل دندانپزشکی از جمله فایل‌‌های اندودنتیک، فایل‌های نوع K، H، C و… است. اندوباکس‌ها قابلیت نگهداری از فرزها و فایل‌های دندانپزشکی به صورت هم‌زمان را دارند. این ظروف در سایزهای مختلف بزرگ، کوچک و متوسط تولید می‌شوند.

چیتل و گالی پات دندانپزشکی

از این نوع ظروف استیل دندانپزشکی برای نگهداری مرتب و منظم انواع فورسپس‌ها و الواتورها استفاده می‌شود. از ظرف گالی پات در دندانپزشکی به منظور استفاده مکرر از پنبه‌های آغشته به مواد ضدعفونی استفاده می‌شود. گالی پات در سایزهای مختلف کوچک، متوسط و بزرگ و همچنین در ست‌های 6 عددی نیز تولید می‌شود.

کیدنی (رسیور) دندانپزشکی

یکی از انواع پرکاربرد سینی‌های دندانپزشکی کیدنی رسیور نام دارد. از این سینی برای نگهداری و استریل کردن ابزارهای کوچک و بزرگ دندانپزشکی استفاده می‌شود. این سینی در 3 سایز بزرگ، کوچک و متوسط تولید می‌شود.

گیره فیلم

از گیره فیلم به منظور نگه‌داشتن فیلم رادیویی در مواقع تهیه عکس دهانی استفاده می‌شود. این محصول از جنس استیل ضدزنگ بوده و در سایزهای مختلف و ست‌های کامل 4 تا 10 تایی به بازار عرضه می‌شود.

چراغ الکلی

چراغ الکلی ظرفی از جنس استیل ضدزنگ بوده و برای استریل کردن و داغ کردن لوپ‌ و سوزن دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این محصول برای داغ‌کردن قلم برای برش گوتا نیز استفاده می‌شود. چراغ الکلی در انواع مختلف زیر تولید می‌شود:

  • چراغ الکلی قابل تنظیم
  • چراغ الکلی ثابت

قیمت خرید آنلاین ظروف استیل دندانپزشکی

برای خرید انواع ظروف استیل دندانپزشکی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو اقدام نمایید. محصولات فاراطب پیشرو دارای قیمت رقابتی و کیفیت بالایی می باشند. همچنین برخی از محصولات در دو نوع اقتصادی با کیفیت مطلوب و با کیفیت عالی عرضه میشوند که در اینصورت در عنوان محصول و یا توضیحات و قیمت محصول این مورد مشخص شده است.

کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش ظروف استیل دندانپزشکی

ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.