نمایش 1–16 از 67 نتیجه

نمایش 16 20 24

مشخصات فنی ابزار رابردم دندانپزشکی

برای ملاحظه توضیحات تخصصی و عکس ها و تصاویر هر کدام از ابزار رابردم دندانپزشکی به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

معرفی کامل ابزار رابردم و انواع آن + کاربرد و مزایا

یکی از کامل‌ترین پکیج‌های دندانپزشکی رابردم نام دارد. این ابزار به همراه متعلقات کاربرد گسترده‌ای در فرایندهای مختلف دندانپزشکی اطفال، ترمیم و زیبایی دارد. بهداشتی و تمیز بودن محیط جراحی برای دندانپزشکان بسیار مهم و حیاتی است. به همین جهت بسیاری از آن‌ها از رابردم و متعلقات آن استفاده می‌کنند.

ابزار رابردم چیست و چه کاربردی دارد؟

ابزار رابردم دندانپزشکی از جمله ابزارهای کاربردی و خاص دندانپزشکی بوده و وظیفه آن ایزوله‌سازی دندان‌ها است. رابردم وسیله‌‌ای برای جداسازی محیط دهان و دندان بوده و موجب دسترسی هرچه بهتر دندانپزشک به دندان بیمار می‌شود. استفاده از متعلقات این ابزار موجب افزایش تمرکز دندانپزشک و حتی کاهش زمان اتمام ترمیم و زیباسازی دندان می‌شود.

از کاربردهای ابزار رابردم می‌توان به مواردی همچون اندودانتیکس، پریودنتولوژی و ترمیم دندان اشاره کرد. استفاده از رابردم باعث می‌شود تا محیط جراحی خشک و بهداشتی بوده و آلودگی‌های ناشی از ترشحات بزاقی به ناحیه جراحی نفوذ نکنند. این وسیله از بلعیده شدن ابزار و لوازم ریز مانند اسپریدر، فایل‌های دستی و… جلوگیری می‌کند.

در مواقعی که دندانپزشک از مواد سفیدکننده و پرکننده همچون آمالگام یا کامپوزیت استفاده می‌کند، ابزار رابردم می‌تواند به انجام دقیق و بهداشتی این فرایند کمک زیادی کند.

متعلقات رابردم

علاوه بر رابردم‌های پلاستیکی، کلمپ‌های رابردم فلزی وجود دارند که در جراحی‌های مختلف دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند. کلمپ‌های رابردم در اغلب موارد برای ایزوله کردن محیط دندان در جراحی‌های ریشه‌ای به کار می‌روند. کلمپ‌های رابردم به تاج دندان‌ها به صورت محکم متصل شده و موجب گیرکردن لاستیک رابردم به دندان می‌شوند. در مواقع انجام پروسه ایزولاسیون لاستیک رابردم و کلمپ رابردم در کنار همدیگر قرار گرفته و در جای خود ثابت می‌شوند.

انواع ابزار رابردم یا همان کلمپ رابردم طراحی متفاوتی دارند. کلمپ‌های دندانی به دلیل داشتن لبه‌هایی بلندتر روی سطح دندان‌ها قرار گرفته و از لبه و سطح دندان محافظت می‌کنند. کلمپ‌هایی که دارای لبه‌هایی تنگ هستند به دندانپزشک این امکان را فراهم می‌کنند تا روی بخش سطحی دندان کار کنند.

کلمپ‌های رابردم باله‌دار اغلب بر روی لاستیک رابردم قرار گرفته و به دندانپزشک این امکان را می‌دهند تا از طریق حفره‌ها دندان را بررسی کند.

انواع کلمپ رابردم

  • کلمپ رابردم تیتانیومی
  • کلمپ رابردم 027N با روکش تیتانیومی
  • کلمپ رابردم B4 تیتانیومی
  • کلمپ رابردم مولر بالا چپ و راست
  • کلمپ رابردم مولر پایین با باله بزرگ
  • کلمپ رابردم مولر پایین چپ
  • کلمپ رابردم مولر پایین راست
  • کلمپ رابردم سری W

قیمت خرید آنلاین ابزار رابردم دندانپزشکی

برای خرید انواع ابزار رابردم دندانپزشکی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو اقدام نمایید. محصولات فاراطب پیشرو دارای قیمت رقابتی و کیفیت بالایی می باشند. همچنین برخی از محصولات در دو نوع اقتصادی با کیفیت مطلوب و با کیفیت عالی عرضه میشوند که در اینصورت در عنوان محصول و یا توضیحات و قیمت محصول این مورد مشخص شده است.

کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش ابزار رابردم

ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.