نمایش 1–16 از 116 نتیجه

نمایش 16 20 24

ست چیزل دوخم کروDOUBLE CVD

3,550,000 تومان5,075,000 تومان 10% مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد

ست چیزل دوخم مستقیمDOUBLE STR

3,550,000 تومان5,075,000 تومان 10% مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد

ست چیزل کرو کاریزما

3,550,000 تومان5,075,000 تومان 10% مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد

ست چیزل مستقیم کاریزما

3,550,000 تومان5,075,000 تومان 10% مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد

مشخصات فنی ابزار جراحی دندانپزشکی

برای ملاحظه توضیحات تخصصی و عکس‌ها و تصاویر هر کدام از ابزار های جراحی دندانپزشکی به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

انواع ابزار جراحی و کاربرد هر یک از آن‌ها

بسیاری از دندانپزشکان برای جراحی لثه به ابزارهایی همچون دسته بیستوری، سرساکشن، سرنگ تزریق، پروپ، رانژور، بن فایل، الواتور پریوست، چیزل، کورت و پنس نیاز دارند. هر یک از این ابزارها در فرایندهای مختلف جراحی دندان و لثه بسیار کاربردی و مهم هستند. کیفیت ساخت و مقاومت بالا از مهم‌ترین مشخصه‌های هر یک از این ابزارها است.

سرنگ تزریق دندانپزشکی چیست و چه کاربردی دارد؟

سرنگ تزریق به منظور تزریق مواد مخصوص دندانپزشکی و داروهای بی‌‌حسی به لثه استفاده می‌شود. این سرنگ اغلب دارای یک سرنگ مجزای بارگذاری شده با کارتریج آب‌بندی شده است که دارای محلول بی‌هوشی است.

انواع سرنگ تزریق

 • سرنگ کمرشکن (متحرک):

در این نوع سرنگ با کشیدن دسته به سمت عقب می‌توان قسمت میانی سرنگ را خم کرده و کارتیج بی‌حسی را به مخزن آن وارد کرد. سرنگ کمرشکن به دندانپزشک این امکان را می‌دهد تا در ابتدای تزریق آسپریه را انجام دهد.

 • سرنگ تزریق ثابت
 • سرنگ تزریق تفنگی

معرفی دسته بیستوری و کاربرد آن

دسته بیستوری قسمت بسیار مهم تیغه بیستوری می‌باشد. دسته بیستوری در سایز و شکل‌های مختلفی تولید می‌شود. این دسته‌ها برای داشتن مقاومت و طول عمر بالاتری باید از جنس استیل ضدزنگ یا برنج باشند.

انواع دسته بیستوری در شماره‌های مختلف

دسته بیستوری شماره 3
دسته تیغ چرخشی
دسته تیغ اتوماتیک
دسته تیغ پیچی (سه‌نظام دار)

عملکرد و کاربرد سرساکشن دندانپزشکی

سرساکشن دندانپزشکی وظیفه تخلیه مقادیر بالای مایعات و ضایعه‌های حفره‌های دهان و دندان را دارد. این ابزار غالبا از جنس آلیاژ استیل ضدزنگ بوده و مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارند. برای نمونه از سرساکشن‌ها برای مکش بزاق دهان و خون ناشی از جراحت لثه استفاده می‌شود.

انواع مختلف سرساکشن عبارت‌اند از:

 • سرساکشن منحنی بلند فلزی سایز 16، 15، 14، 12، 10 و 8
 • سرساکشن منحنی کوتاه فلزی
 • پروپ دندانپزشکی و کاربرد آن

پروپ دندانپزشکی

پروپ دندانپزشکی از جمله ابزارهایی ضروری و مهم است که معمولا در آرماتاریوم دندان از آن استفاده می‌شود. با استفاده از این ابزار عمق کانال در اطراف دندان اندازه‌گیری می‌شود.

پروپ در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شود:

 • پروپ یکسر
 • پروپ دوسر
 • پروپ دوخم
 • پروپ نیبر

رانژور جراحی چیست و چه کاربردی دارد؟

رانژور دندانپزشکی دارای دو آروراره محکم بوده و معمولا برای برداشتن لبه‌های تیز استخوانی بعد از کشیدن دندان استفاده می‌شود. جنس دسته و فک این ابزار از جنس استیل ضدزنگ باکیفیت بوده و در برابر فشارهای بیش از حد مقاوم است. انواع رانژور عبارت‌اند از:

 • رانژور نوع دابل-اکشن
 • رانژور لکسل
 • رانژور کریسون

  قیمت خرید آنلاین ابزار جراحی دندانپزشکی

  برای خرید انواع ابزار جراحی دندانپزشکی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو اقدام نمایید. محصولات فاراطب پیشرو دارای قیمت رقابتی و کیفیت بالایی می باشند. همچنین برخی از محصولات در دو نوع اقتصادی با کیفیت مطلوب و با کیفیت عالی عرضه میشوند که در اینصورت در عنوان محصول و یا توضیحات و قیمت محصول این مورد مشخص شده است.

  کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش ابزار جراحی

  ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

  همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

  هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

  خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.