در حال نمایش 7 نتیجه

نمایش 16 20 24

مشخصات فنی ابزار تری دندانپزشکی

برای ملاحظه توضیحات تخصصی و عکس ها و تصاویر هر کدام از ابزار های تری دندانپزشکی به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

بررسی انواع ابزار تری و کاربرد هر یک در دندانپزشکی

کاشت دندان و ایمپلنت یکی از رایج‌ترین روش‌های زیباسازی دندان است. این روش در دندانپزشکی بیش از پیش رواج یافته و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. روش ایمپلنت بهترین راهکار برای جایگزینی دندان‌های پوسیده و از دست رفته است. در این فرایند دندانپزشکی از ابزارهایی همچون تری قالب‌گیری برای آماده‌کردن قالب دندان‌های بیمار استفاده می‌شود. ابزار تری وسیله‌ای بسیار مهم و کاربردی در شبیه‌سازی محیط دهان و دندان‌ها بوده و در امر قالب‌گیری از این ابزار استفاده بسیاری می‌شود.

کاربرد و مزایای ابزار تری

قالب گیری از محیط دهان بیمار از جمله اقدامات اولیه و پیش‌فرض در فرایند ایمپلنت دندان است. برای ساختن یک تری اختصاصی و خاص، فرم و شکل محیط دهان فرد از وسیله‌ای به نام تری استفاده می‌شود. یکی دیگر از موارد کاربرد ابزار تری در دندانپزشکی مدل‌سازی دقیق و سه بعدی است.

ابزار تری وسیله‌ای است که با مدل‌سازی دقیق تمامی جزئیات داخل دهان، دندان‌ها و لثه بیمار را به تصویر کشیده و امکان جای گذاری مواد قالب گیری را فراهم می‌کند.

استفاده از این ابزار تا حد بسیار زیادی احتمال بروز خطاها در اندازه دندان‌های ایمپلنت را کاهش داده و موجب ساخت قالب دندانی بی‌نقص و بسیار دقیق می‌شود.

تری‌های قالب گیری در متریال‌های مختلفی اعم از پلاستیکی و فلزی به بازار عرضه می‌شوند. در این میان تری‌های فلزی به مراتب برای فرایند قالب گیری دقیق بسیار مناسب هستند.

نحوه استفاده از تری در ایمپلنت دندان

به هنگام استفاده از ابزار تری در دندانپزشکی، نخست دندانپزشک محل قرارگیری ایمپلنت را مشخص کرده و سپس پیچ مورد استفاده در جایگاه تعیین می‌شود. سپس تری قالب گیری در دهان بیمار قرار داده می‌شود. در مرحله بعد ماده قالب گیری در ناحیه مشخص شده از دهان بیمار قرار گرفته و سپس تری قالب گیری با ماده قالب گیری پر می‌شود. بعد از گذشت مدت زمان مشخص و شکل‌‌گیری مواد قالب گیری، تری قالب را از دهان بیمار خارج کرده و نمونه سه بعدی آماده را به لابراتوار ارسال می‌کنند.

انواع ابزار تری

ابزار تری بر اساس تقسیم‌بندی محیط دهان و دندان در مدل‌ها و اشکال مختلفی ساخته می‌شود. هر یک از انواع ابزار تری، مخصوص ناحیه‌ای از دهان بوده و می‌توانند قالب سه بعدی آن ناحیه را مدل‌سازی کنند. از انواع ابزار تری می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • تری نیم فک چپ و راست
  • تری بی‌دندانی بالا و پایین
  • تری قدامی چرخشی
  • تری بدون بالا و پایین بدون لبه
  • تری بادندانی بالا و پایین در 5 سایز مختلف L، M، XL، XS

قیمت خرید آنلاین ابزار تری دندانپزشکی

برای خرید انواع ابزار تری دندانپزشکی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو اقدام نمایید. محصولات فاراطب پیشرو دارای قیمت رقابتی و کیفیت بالایی می باشند. همچنین برخی از محصولات در دو نوع اقتصادی با کیفیت مطلوب و با کیفیت عالی عرضه میشوند که در اینصورت در عنوان محصول و یا توضیحات و قیمت محصول این مورد مشخص شده است.

کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش ابزار تری دندانپزشکی

ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.