نمایش 1–16 از 96 نتیجه

نمایش 16 20 24

مشخصات فنی ابزار ترمیمی دندانپزشکی

برای ملاحظه توضیحات تخصصی و عکس ها و تصاویر هر کدام از ابزار های ترمیمی دندانپزشکی به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

انواع ابزار ترمیمی دندانپزشکی و کاربرد آنها

تجهیزات پزشکی مورد استفاده دندانپزشکان برای افزایش عملکرد، سرعت و رضایت بیماران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و از این رو ابزار مورد استفاده در دندانپزشکی روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است. باید در نظر داشته باشید که ابزار ترمیمی دندانپزشکی بسیار مورد توجه دندانپزشکانی قرار گرفته است که به سلامت دهان و دندان بیماران خود اهمیت می دهند و در عین حال می خواهند عملکرد و سرعت خود را در ترمیم دندان ها بهبود بخشند. ما در این صفحه قصد داریم در خصوص وسایل ترمیمی دندانپزشکی بیشتر با شما صحبت کرده و انواع ابزار و وسایل ترمیم دندانپزشکی را به شما معرفی نماییم.

ابزار دندانپزشکی ترمیمی

معرفی ابزار ترمیمی دندانپزشکی

دندانپزشکی ترمیمی در دنیای امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ، به همین جهت باید از تجهیزات و ابزار مربوطه استفاده کنیم. تنوع ابزار و وسایل ترمیمی دندانپزشکی برای ترمیم یک دندان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دندانپزشک با استفاده از این تجهیزات می تواند به سادگی نسبت به ترمیم دندان اقدام کند.

وسایلی که در این خصوص مورد استفاده قرار می گیرند شامل مواردی مانند نوار پرداخت، آرش کرون دستی، ام تی ای کریر، پلایر در آوردن روکش و غیره می‌باشد و همچنین تجهیزاتی مانند پلاگر کاریزما نیز در این زمینه در بازار عرضه می شوند. به طور کلی ابزار و وسایلی که به این منظور در بازار عرضه شده اند بسیار گسترده بوده و شما قادر هستید از آن ها استفاده داشته باشید.

نکات استفاده از ابزار ترمیمی دندانپزشکی

تمامی دندانپزشکان، اصول و موارد مربوط به استفاده از ابزار ترمیمی دندانپزشکی را به خوبی می‌دانند و می توانند به بهترین نحو از آن استفاده کنند. با این وجود نباید از یاد برد که ابزار ترمیمی دندانپزشکی باید به گونه ای مورد استفاده قرار گیرند که کمترین آسیب را ببینند. البته در این خصوص نباید از یاد برد که تهیه تجهیزات حرفه ای نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است. از این روی توصیه می شود که حتما بهترین تجهیزاتی که در این خصوص در بازار عرضه می شود را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

انواع تجهیزات ترمیمی دندانپزشکی

انواع تجهیزات ترمیمی دندانپزشکی در دسته بندی چهار گانه معاینه، آماده سازی، ترمیم و وسایل جانبی قرار داده می شوند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. وسایل معاینه به طور کلی شامل مواردی مانند پنس، سوند، پروب پریودنتال و غیره است و شما می توانید از آن ها بیشترین استفاده را داشته باشید. در صورتی که سوالی در زمینه خرید این تجهیزات داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در تماس بوده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

قیمت خرید آنلاین ابزار ترمیمی دندانپزشکی

برای خرید انواع ابزار ترمیمی دندانپزشکی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو اقدام نمایید. محصولات فاراطب پیشرو دارای قیمت رقابتی و کیفیت بالایی می باشند. همچنین برخی از محصولات در دو نوع اقتصادی با کیفیت مطلوب و با کیفیت عالی عرضه میشوند که در اینصورت در عنوان محصول و یا توضیحات و قیمت محصول این مورد مشخص شده است.

کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش ابزار ترمیمی

ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.