در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش 16 20 24

مشخصات فنی سینوس لیفت

برای ملاحظه توضیحات تخصصی هر کدام از سینوس لیفت های دندانپزشکی به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

کیت سینوس لیفت چیست و چه کاربردی دارد ؟

سینوس لیفت بسته

سینوس لیفت باز

برای دید بی نظیر
کیت سینوس لیفت گزینه ای ساده و ایمن برای بالا بردن سینوس جانبی است. خطر آسیب غشاء به دلیل فرکانس ارتعاش اولتراسونیک تعدیل شده محدود شده است.
نوک های پوشش داده شده با الماس برای برش پنجره توسط اسپری استریل خنک می شوند و از آسیب بافت جلوگیری می کنند. استفاده از ابزار دستی برای کنترل جدا شدن غشا توصیه می شود.
علاوه بر این، اثر کاویتاسیون دید عالی میدان عملیاتی را امکان پذیر می کند.
این نکات یک برش خوب، تمیز و بدون زحمت را تضمین می کنند.

لیفت سینوس خارجی

برای لیفت سینوس خارجی، کیت جراحی 1، کیت جراحی، کنترل اکسترنال لیفت و لیفت کنترل پلاس را ارائه می دهد.

کیت های جراحی 1 و 2 شامل ابزارهایی با ساق های هندپیس و ساق های زاویه راست برای رویکرد جانبی در لیفت سینوس خارجی است. برش های کاربید در سه قطر و ابزارهای الماسی در سه دانه امکان نازک شدن تدریجی دیواره استخوانی صورت سینوس ماگزیلاری تا غشای اشنایدرین را فراهم می کنند. قطر زیاد ابزارها غشا را از سوراخ شدن ناخواسته محافظت می کند.

External-Lift-Control سیستمی برای اجرای آسان یک لیفت سینوس خارجی کامل است. پس از به دست آوردن دسترسی جانبی از طریق دیواره صورت سینوس ماگزیلاری، پزشک با استفاده از ابزارهای مختلف دستی، غشای اشنایدرین را جدا می کند و غشاء را به صورت جمجمه از کف سینوس بلند می کند. سپس می توان یک ماده تقویت کننده مناسب را در زیر غشا قرار داد.

سیستم ترکیبی Lift-Control Plus ابزارهای کاملاً منطبق را برای عملکرد بالا بردن کف سینوس داخلی و خارجی فراهم می کند.

لیفت سینوس داخلی

برای لیفت سینوس داخلی، MEISINGER Internal-Lift-Control، دو سیستم مختلف Crestal-Lift-Control و Lift-Control Plus را ارائه می دهد.

در حین انجام لیفت سینوس داخلی با Internal-Lift-Control، استخوان داخل محل ایمپلنت در جهت سینوس ماگزیلاری جابجا می شود، در حالی که غشای اشنایدرین بالا می رود. این روش برای تقویت عیوب عمودی کوچک با ارتفاع استخوان باقیمانده بیش از 6 میلی متر مناسب است.

بلند شدن غشای اشنایدرین در طول بخش فرآیند حفاری از رویه کرستال-بالا-کنترل رخ می دهد. طراحی آتروماتیک مته کرستال با چهار لبه برش و سر مقعر، امکان تشکیل ایمن یک فلپ استخوانی مخروطی را فراهم می کند و برای جمع آوری تراشه های استخوان ایده آل است. علاوه بر این، سیستم آستین استاپ، که برای ابزارهای خاص طراحی شده است، از آسیب یا سوراخ شدن غشاء جلوگیری می کند.

سیستم ترکیبی

سیستم ترکیبی Lift-Control Plus ابزارهای کاملاً منطبق را برای عملکرد سطوح داخلی و خارجی کف سینوس فراهم می کند. برای لیفت سینوس داخلی، استخوان داخل محل ایمپلنت در جهت سینوس ماگزیلاری جابجا می شود. این روش برای تقویت عیوب کوچک با ارتفاع باقیمانده استخوان بیش از 6 میلی متر مناسب است. پس از به دست آوردن دسترسی جانبی از طریق دیواره صورت سینوس ماگزیلاری، پزشک با استفاده از ابزارهای مختلف دستی، غشای اشنایدرین را جدا کرده و غشاء را به صورت جمجمه از کف سینوس بلند می‌کند. پس از این می توان یک ماده تقویت کننده مناسب را در زیر غشا قرار داد.

کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش ابزار دندانپزشکی سینوس لیفت

ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات دندانپزشکی به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.