نمایش 1–16 از 49 نتیجه

نمایش 16 20 24

مشخصات فنی الواتور ساده دندانپزشکی

برای ملاحظه توضیحات تخصصی و عکس ها و تصاویر الواتور ساده دندانپزشکی به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

معرفی و بررسی الواتور ساده دندانپزشکی و انواع آن

کشیدن دندان‌های ناسالم و حتی شکسته یکی از سخت‌ترین فرایندهای دندانپزشکی است. در چنین فرایندهایی ممکن است بیمار با درد بسیاری مواجه شود، چراکه دندان از جایگاه خود جدا می‌شود. اما خوشبختانه با تولید ابزارآلات تخصصی همچون الواتور ساده میزان سختی این فرایندها کاسته و بدون هیچ‌گونه دردی دندان از جایگاه خود جدا می‌شود.

الواتور ساده چست و چه کاربردی در دندانپزشکی دارد؟

از ابزار الواتور ساده به منظور خارج‌کردن ریشه‌های دندانی استفاده می‌شود. در حقیقت این ابزار با عقب بردن بافت لثه و حفره زیر دندان، فضای بیشتری را در اختیار دندانپزشک قرار می‌دهد. هدف از انجام این کار جلوگیری از آسیب رسیدن به لثه به هنگام کشیدن دندان است. طراحی ارگونومیک این ابزار منجر به جلوگیری از اعمال فشارها و تنش بیش از حد به عضلات دست دندانپزشک می‌شود.

موارد کاربرد الواتور ساده

الواتور ساده با هدف لوکسه کردن دندان از استخوان اطراف مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از مواد کاربرد الواتور ساده خارج کردن تکه‌های شکسته ریشه است، آرواره‌های این ابزار بنا بر طراحی خاص خود به دندانپزشک امکان دسترسی به نواحی دور از دسترس دهان را می‌دهند. این ابزار با نفوذ در بین استخوان آلوئول و ریشه در بخش PDL منجر به کشیده شدن آسان و بدون درد دندان می‌شود.

انواع الواتور ساده

الواتور ساده در انواع مختلفی تولید می‌شود، هر یک از انواع الواتور ساده از نظر سایز تیغه و شکل بدنه با یکدیگر تفاوت دارند. مدل‌های مختلف این ابزار به منظور تسهیل فرایند جدایش مخصوص با قالب و سطوح گروه‌های دندانی ساخته می‌شوند.

الواتور مستقیم

الواتور مستقیم یکی از پرکاربرد‌ترین انواع الواتور ساده است. این الواتور ساده با لوکسه کردن دندان منجر به تسهیل فرایند جدا شدن دندان می‌شود. این ابزار برای لوکسه کردن دندان‌هایی که فاصله بیشتری باهم ‌دارند بسیار مناسب است.

انواع الواتور بر حسب سایز دهانه عبارت‌اند از:

  • الواتور مستقیم 3 میل، 4 میل و 5 میل
  • الواتور مستقیم سری A در 4 سایز از سایز 2 تا 5 میل
  • الواتور فلوهر مستقیم
  • الواتور مستقیم 30 و 304
  • الواتور مستقیم مدل اسمیک
  • الواتور مستقیم لوکساتور

الواتور کوپلن

این نوع از الواتور ساده تیغه‌های منحنی شکل دارد. این الواتور برای کشیدن دندان‌های مختلف به خصوص دندان‌های عقل بسیار مناسب است.

الواتور کرایر

الواتور ساده کرایر یا همان مثلثی بهترین ابزار برای خارج‌کردن ریشه شکسته شده در داخل حفره دندان است. این ابزار با دو دهانه مختلف چپ و راست تولید می‌شود.

الواتور سوزنی (ریشه)

بدنه این الواتور طراحی ظریف‌تر و باریک‌تری نسبت به سایر الواتورهای ساده دارد. از این ابزار اغلب برای خارج‌کردن تکه‌های شکسته شده ریشه استفاده می‌شود.

الواتور صلیبی

طراحی خاص و مهندسی این نوع الواتور ساده تنها وجه تمایز آن با سایر الواتورها است. این نوع الواتور نسبت به سایر الواتورها فشار بیشتر و موثرتری را در کشیدن دندان وارد می‌کند.

قیمت خرید آنلاین الواتور ساده دندانپزشکی

برای خرید انواع الواتور ساده دندانپزشکی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو اقدام نمایید. محصولات فاراطب پیشرو دارای قیمت رقابتی و کیفیت بالایی می باشند. همچنین برخی از محصولات در دو نوع اقتصادی با کیفیت مطلوب و با کیفیت عالی عرضه میشوند که در اینصورت در عنوان محصول و یا توضیحات و قیمت محصول این مورد مشخص شده است.

کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش الواتور ساده

دندانپزشکی

ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.