در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 16 20 24

مشخصات فنی الواتور ارگوتاچ دندانپزشکی

برای ملاحظه توضیحات تخصصی و عکس ها و تصاویر الواتور ارگوتاچ دندانپزشکی به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

الواتور ارگوتاچ چیست و چه کاربردی در دندانپزشکی دارد؟

بسیاری از فرایندهای دندانپزشکی همچون کشیدن دندانه و جداکردن ریشه بسیار حساس بوده و به دقت و تمرکز بالایی نیاز دارد. اما تولید ابزارهای مخصوص و حرفه‌ای همچون الواتور ارگوتاچ موجب تسهیل فرایند کشیدن دندان شده و همچنین سرعت انجام این فرایند را افزایش داده است. وجود الواتور در کنار ابزار فورسپس بسیار ضروری است، چراکه این ابزار موجب تسهیل کار فورسپس می‌شود.

الواتور آرگوتاچ چیست و چه کاربردی دارد؟

الواتور ارگوتاچ یکی از مهم‌ترین ابزارهای کشیدن دندان و ریشه دندان است. یکی از ویژگی‌های خاص این ابزار کاهش میزان درد و آثار جراحت در ناحیه دندان کشیده شده است. استفاده از ابزارهایی همچون فورسپس به تنهایی در فرایند کشیدن دندان می‌توان منجر به شکستگی دندان و خرد شدن آن شود. اما با استفاده از ابزار مکملی همچون الواتور ارگوتاچ به هیچ وجه دندان دچار شکستگی نشده و به صورت کامل از ریشه جدا می‌شود.

موارد کاربرد الواتور ارگوتاچ

از این ابزار به منظور لق و شل کردن دندان استفاده می‌شود تا حتی‌الامکان فرایند کشیدن دندان با کمترین درد صورت گیرد. از دیگر موارد کاربرد الواتور ارگوتاچ می‌توان به استفاده از آن در جداکردن ایمن بافت‌های اطراف دندان، تراشیدن دندان و تمیزکردن آن اشاره کرد.

افزون بر این موارد الواتور ارگوتاچ در دندانپزشکی به خصوص در فرایندهای ایجاد برش نواری در بخش ضریع استخوان دندان، اکسپوز کردن یا نمایان کردن نواحی شکستگی دندان نیز استفاده می‌شود.

نحوه کار با الواتور ارگوتاچ

در فرایند کار با الواتور ارگوتاچ می‌توان با استفاده از آن به راحتی بافت لثه را به عقب هدایت کرده و بخش زیرین دندان را حفر کرد. با انجام این کار اصطلاحا دندان لق شده و دندانپزشک می‌تواند آن را به سمت بالا هدایت کند. انجام این کار تاثیر بسیاری در کاهش درد ناشی از جدا شدن دندان از عصب دارد.

انواع الواتور ارگوتاچ

التوار ارگوتاچ در سه سایز متوسط، کوچک و بزرگ تولید می‌شود. تمامی مدل‌های این ابزار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی در دست قرار می‌گیرند. الواتورهای ارگوتاچ جدیدترین نوع الواتورها هستند. این الواتورها در ست‌های 7 عددی و تکی به بازار عرضه می‌شوند. الواتورهای Pick-type نوع مرسومی از الواتورها هستند که خود در دو مدل تولید می‌شوند. از زیرمجموعه انواع الواتور ارگوتاچ پرکاربرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • الواتور ریشه مستقیم ارگوتاچ در 3 سایز مختلف 3 میل، 4 میل و 5 میل
  • الواتور ریشه راست ارگوتاچ
  • الواتور ریشه چپ ارگوتاچ
  • الواتور مدل پرچمی (کرایر) ارگوتاچ
  • الواتور سوزنی (فلوهر) ارگوتاچ

قیمت خرید آنلاین الواتور ارگوتاچ دندانپزشکی

برای خرید الواتور ارگوتاچ دندانپزشکی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فاراطب پیشرو اقدام نمایید. محصولات فاراطب پیشرو دارای قیمت رقابتی و کیفیت بالایی می باشند. همچنین برخی از محصولات در دو نوع اقتصادی با کیفیت مطلوب و با کیفیت عالی عرضه میشوند که در اینصورت در عنوان محصول و یا توضیحات و قیمت محصول این مورد مشخص شده است.

کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش الواتور ارگوتاچ

ابزارهای دندانپزشکی فاراطب پیشرو عمدتا تا ۵ سال ضمانت تعویض و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارند و اکثرا از بهترین آلیاژ استیل ساخته شده اند.

همچنین طراحی و ساخت محصولات فاراطب پیشرو مطابق با بهترین نمونه های خارجی می‌باشد و در نتیجه شما هم از استفاده از آن لذت خواهید رد و هم از طول عمر بالای آن بهره‌مند خواهید شد.

هدف ما ارائه کیفی ترین خدمات و محصولات به مشتریان می‌باشد و همواره در این راستا کوشیده ایم و رضایتمندی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

خدمات فروش و پس از فروش ما به سرتاسر ایران ارائه می‌گردد.